Müşteri Hizmetleri | E-posta: info@ahsapyag.com

GÜVENLİK POLİTİKASI

 

ahsapyag.com Sanal POS çözümlerinde Türkiye’nin en büyük ödeme kuruluşu olan PayU, E-ticaretteki çözüm ortağımızdır. Gelişmiş fraud (sahtecilik) önleme filtreleri ve deneyimli PayU ekibiyle risklerinizi en aza indirmektedir. PayU Türkiye, PCI Veri Güvenliği Standardı, Level 1 sertifikasyonuna sahip bir kuruluştur. PCI DSS, kart sahiplerinin güvenliğini sağlamak için bilgi sistemlerinde bilgi iletimini, bilgi işleyişini ve bilgi depolamayı esas alan kontrollerden oluşmaktadır.

ahsapyag.com üyelik esnasında sizden istediği kişisel bilgileri, yasal gereklilikler dışında onayınız olmaksızın hiçbir sebeple, 3. şahıs veya kurumlarla paylaşmamayı taahhüt eder. İstediğiniz an üyeliğinizi sonlandırıp veritabanımızdan bilgilerinizi sildirebilirsiniz.

ahsapyag.com kullanıcıları’nı tanımak ve siteye giriş süreçlerini hızlandırmak için web tarayıcılarına “çerez (cookie)” adı verilen teknik bilgiler gönderir. Bu teknik bilgiler kişilere özel olup kullanıcı istediğinde bu bilgileri tarayıcısının ilgili bölümlerinden silebilir. ahsapyag.com üyelik esnasında sizden istediği kişisel bilgileri (ad soyad, adres, telefon, eposta) sitenin verdiği hizmetleri geliştirmek için kullanabilir. Bu hizmetler kampanya, indirim, kargo vb. bilgilendirme hizmetleri olabilir.

ahsapyag.com‘un kullandığı güvenlik önlemlerine rağmen; güncel, lisanslı işletim sistemi ve antivirus yazılımları kullanmak kullanıcıların sorumluluğundadır. Sunucularına dışarıdan yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya 3. kişilerin eline geçmesi halinde ahsapyag.com sorumlu tutulamaz. ahsapyag.com bu güvenlik politikası ve gizlilik taahhüdü’nün hükümlerini sitesinde yayınlamak şartıyla değiştirebilir.

Güncelliyor...
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.