Müşteri Hizmetleri | E-posta: info@ahsapyag.com

Rubio Monocoat

Rubio Monocoat ürünleri aşağıdaki kriterlere uygundur

  • Sürdürülebilirlik
  • Çevreye uyumlu: Uçucu Organik Bileşik İçermez
  • Ahşabın doğal görünümünü ve verdiği doğallık hissini muhafaza eder.
  • Kullanıcı ve çevre için güvenlidir.
  • Geleneğe uyar, Yeniliği kollar
  • Devrim niteliğindeki RMC teknolojisi ile üretilmiştir.

Tamamen Doğal

Su ve Uçucu Organik Bileşikler içermez

Rubio Monocoat Oil Plus su içermez: İçerdiği bileşikler tamamen doğal bileşiklerdir. Rubio Monocoat Oil Plus Uçucu Organik Bileşikler içermez.

Renklendirme & Koruma

Moleküler bağ oluşturmak sureti ile renklendirme ve koruma sağlar
Rubio Monocoat Oil Plus ilk birkaç mikronluk kalınlığı ile moleküler bağlar oluşturmak sureti ile ahşaba yapışır (ne film ne de doygunlaşma oluşturur)
Geleneksel ahşap cilalama sistemlerine göre sarfiyatının düşük olma nedeni budur.

Dayanıklı koruma
Moleküler bağlar sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü koruma sağlanır. Moleküler bağlantının oluşması için ürünün ahşapla tepkimeye girmesi için birkaç dakika beklenmesi kesinlikle gereklidir. Lifler ile ne kadar bağ oluşturulur ise koruma da o denli güçlü olur.

Kat İzleri Oluşmaz

Kat izleri oluşmaz
Açıkta duran tüm selüloz lifleri ile bir kere moleküler bağlantı yapıldıktan sonra, ürünün kalanını ahşap ve moleküler bağlardan oluşmuş Monocoat katmanı artık kabul etmez. Kat izleri veya başlangıç izleri oluşmamasının nedeni budur.

Zamandan Tasarruf

Zamandan tasarruf sağlar
Renklendirme ve koruma bir tek katla sağlanır. Rubio Monocoat Oil Plus katmanının üzerine ikinci bir kat atmanın bir anlamı yoktur, çünkü atılacak bu fazla katın ahşap lifleri veya daha önceden bağ oluşturmuş asıl Monocoat katmanına tutunması mümkün değildir.

Onarım

Onarımı kolaydır
Bu teknoloji hasar gören ya da çizilen alanların mevzi onarımına olanak sağlamaktadır, zira sadece serbest kalmış ahşap lifleri ürünü emerler. Hasar gören ya da çizilen alanın yanına denk gelmiş ürün yapışmaz. Tepkime için gerekli sürenin geçmesinden sonra ürünün fazlası herhangi bir kat izi bırakmaksızın alınır.

Renkler

Eşsiz renkler
Rubio Monocoat Oil Plus ürününde kullanılan eşsiz pigmentasyon teknolojisi sayesinde ahşabın doğal görünümünü ve verdiği doğallık hissini bozmadan tek bir katla yoğun ve derin bir renklendirme sağlanır.

rubio_monocoat_hakkinda_02rubio_monocoat_hakkinda_02_mobil
Güncelliyor...
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.